Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

A. Thounfild, olie på lærred, 'Et bondehus fra Korsbækegnen'

Varenummer: 4432941
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
'Et bondehus fra Korsbækegnen' af A. Thounfild, olie på lærred. Sign. og dateret monogram AT 05. 30 x 46 cm (47 x 62). Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  17-10-2016 19:49:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej