Kategori  Vurdering

Aage Fersing, olie på lærred, bro over kanal i Paris Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4799066

Varenummer: 4777762
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.800
Bro over kanal i Paris, af Aage Fersing 1900-tallet, olie på lærred, usign. Med reparation. 97,5x97,5 cm (105x105 cm). Med reparation. Proveniens: A.B.R. 116/135.

Auktionen afsluttes:  28-09-2017 20:16:00

351136 25-09-2017 23:25:06 DKK 300