Kategori  Vurdering

Aage Giødesen 1863-1939 cd, hedelandskab

Varenummer: 2318805
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Aage Giødesen, olie på lærred. Hedelandskab med huse i forgrunden. Signeret. H. 62 x 99 cm (80 x 116 cm)

Auktionen afsluttes:  23-08-2011 19:10:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej