Kategori  Vurdering

Aage Gjødesen, 1863-1939 (bus)

Varenummer: 1295290
Hammerslagspris: SEK 825
(DKK 637)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Aage Gjødesen, 1863-1939. Interiör, olja på duk, monogramsignerad. 30 x 38 cm.

Auktionen afsluttes:  26-05-2008 13:25:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan