Kategori  Vurdering

Aage Gjødesen (1863-1939), (cd), Olie på lærred. Gårdparti

Varenummer: 1455826
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Aage Gjødesen. Olie på lærred. Gårdparti. Utydeligt sign. 62 x 99 (86 x 124) cm. Teksten er rettet.

Auktionen afsluttes:  22-12-2008 14:08:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej