Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Aage Roose - Sommerlandskab med køer.

Varenummer: 4547968
Vurdering: DKK 1.000
Aage Roose (f. Kolding 1880- 1970). Kuperet sommerlandskab to kalve. Olie på lærred. Sign. A. Roose, H. 48cm B. 60cm (59 x 71). (Auktion forlænget m. én dag, grundet forkert kategori)

Auktionen afsluttes:  07-03-2017 16:46:21
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej