Kategori  Vurdering

Aage Schad f.1904-1974. Parti fra Bornholm

Varenummer: 1316288
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AAGE SCHAD. Olie på lærred. Parti fra Bornholm. signeret. Mål 67,5 x 66,5 cm (Indrammet 74,5 x 74,5 cm)

Auktionen afsluttes:  23-06-2008 18:27:56
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej