Kategori  Vurdering

Aage Wang (1879 - 1959) cd. Parti med køer. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1162804

Varenummer: 1144415
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AAGE VANG (1879 - 1959). Olie på lærred. Parti med køer. Sign. Aage Vang. Mål 45x65 cm (indrammet 55 x 75 cm)

Auktionen afsluttes:  26-11-2007 15:45:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

91674 25-11-2007 08:24:48 DKK 300