Kategori  Vurdering

Aage Wang 1879-1959 cd. Sommer ved Glarør

Varenummer: 1318669
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AAGE WANG. Olie på lærred. "Sommer ved Glarør" Sign. Aage Wang. Pseudonym for Mark Osmand Curtis. 23 x 32,5 cm. (29 x 39).

Auktionen afsluttes:  26-06-2008 16:13:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej