Kategori  Vurdering

Aage Wang cd. Kalve og heste (2)

Varenummer: 2988903
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Aage Wang 1879-1959, Kalve ved gærde samt hest med sit føl på græs, begge sign. Olie på lærred. 21x31 og 24x33.

Auktionen afsluttes:  24-05-2013 19:01:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle