Kategori  Vurdering

Aarup Jensen 1879-1959 cd Denne auktion er annulleret - se nu vare #1331720

Varenummer: 1324948
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AARUP JENSEN. Olie på lærred. Havneparti. Sign. Aarup Jensen. 67 x 97 cm (78 x 108 cm). Trænger til rensning og opstramning.

Auktionen afsluttes:  03-07-2008 16:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej