Kategori  Vurdering

Adolf Mackeprang f. 1833-1911

Varenummer: 2442351
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Adolf Mackeprang. Olie på lærred. Kronhjorth Sign. monogram. H. 83 x 63 cm (100 x 80) Fremstår med skader på lærred.

Auktionen afsluttes:  15-12-2011 19:33:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej