Kategori  Vurdering

Aksel Jørgensen 1857 - 1957 cd

Varenummer: 1164955
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AKSEL JØRGENSEN: Olie på lærred. Svaner i Degnemosen, Brønshøj. Sign. A. Jørgensen. Fremstår med to små reparationer. 32 x 42 cm.

Auktionen afsluttes:  17-12-2007 16:48:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej