Kategori  Vurdering

Akvarell, interiör, oidentifierad konstnär

Varenummer: 1630135
Hammerslagspris: SEK 500
(DKK 386)
Vurdering: SEK 1.200
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Akvarell, kontorsinteriör, oidentifierad konstnär, signerad: Pajus Novi1919. Bildmått 27x37cm, rammått 43x53cm.

Auktionen afsluttes:  17-08-2009 14:10:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan

548668 17-08-2009 14:06:16 SEK 500