Kategori  Vurdering

Albert Gottschalk 1866-1906 (tilskrevet)

Varenummer: 1240863
Hammerslagspris: DKK 1.250
Vurdering: DKK 3.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALBERT GOTTSCHALK (TILSKREVET) Olie på plade, parti fra Brede, usign., 22 x 28 cm.

Auktionen afsluttes:  07-05-2008 13:28:00