Kategori  Vurdering

Albert Merz f. 1942 cd (3) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2164529

Varenummer: 2153896
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Albert Merz. Figurkompositioner. Litografier, 91/100, 87/100, 65/100. Sign. samt dateret i bly Albert Mertz, 98. Bladmål: 56 x 38 cm. U.R. (3)

Auktionen afsluttes:  28-02-2011 15:07:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej