Kategori  Vurdering

Albert Svensen 1889-1959 cd

Varenummer: 1168092
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALBERT SVENSEN. Olie på karton. Arbejdsheste vandes. 20.årh. Signeret. Mål 23 x 31 (indrammet 33 x 41) cm.

Auktionen afsluttes:  20-12-2007 19:58:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej