Kategori  Vurdering

Albert Wang 1864-1930 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2093889

Varenummer: 2084437
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Albert Wang. Olie på plade. Sign. AW. Mål: 19,5 x 30,5 cm. (30,5 x 41,5 cm). Billedet sider løst i rammen

Auktionen afsluttes:  16-12-2010 20:23:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

547799 09-12-2010 19:29:43 DKK 300