Kategori  Vurdering

Alexander Salovonitschik *1957, efter Klimts 'Judith II'

Varenummer: 1540847
Vurdering: EUR 1.300
(DKK 9.676)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alexander Salivontschik *1957, efter Klimts 'Judith II'. Olie på lærred. Signeret forneden til venstre 'Salivontschik'. Indrammet. H 173cm, B 50cm (billedmål uden ramme).

JH Transport fragter denne vare til JH’s lager i Ishøj for dkr 300,- + moms eller til enhver anden adresse i Danmark til dansk indenrigstakst.

Auktionen afsluttes:  20-05-2009 19:53:00
Showroom:  DE, Hamburg, Große Elbstraße