Kategori  Vurdering

Alfred Broge 1870-1955 cd

Varenummer: 1186187
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALFRED BROGE. Olie på lærred. Gårdparti med kvinde og høns. Sign. Alf. Broge. 50 x 69 cm (64 x 83). Fremstår med mindre bule i lærred.

Auktionen afsluttes:  29-01-2008 14:55:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej