Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1860-1946 cd, skovparti

Varenummer: 2002021
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alfred Larsen. Olie på lærred. Skovparti. Signeret. Lille reparation på lærred. H. 65 x 89 cm (90 x 115 cm) Samtig sort ramme med forgyldning.

Auktionen afsluttes:  28-09-2010 17:33:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej