Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1860-1946 cd

Varenummer: 1079701
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALFRED LARSEN. Olie på lærred. Skovparti ved kyst. Sign. Alfred Larsen. 70 x 100 (85 x 115). Fremstår med revne til venstre på lærredet.

Auktionen afsluttes:  17-09-2007 14:56:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej