Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1860-1946 cd

Varenummer: 1191840
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALFRED LARSEN Olie på lærred, gårdeksteriør med pige, der plukker tulipaner, sign. Alfred Larsen, 85 x 112 cm.

Auktionen afsluttes:  06-02-2008 10:27:00