Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1860-1946 cd

Varenummer: 1205002
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ALFRED LARSEN. Olie på lærred. Gårdeksteriør med kvinde og barn. Sign. Alfred Larsen. 34x43,5 cm. (50x60) cm.

Auktionen afsluttes:  11-02-2008 16:55:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej