Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1886-?

Varenummer: 1633561
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alfred Larsen. Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 55x69 cm. (66,5x80,5 cm.).

Auktionen afsluttes:  25-08-2009 14:18:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej