Kategori  Vurdering

Alfred Larsen 1886-?

Varenummer: 2198571
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alfred Larsen: Vinterlandskab. Sign. Alf. Larsen. Olie på plade. 40 x 51 cm (54 x 65 cm).

Auktionen afsluttes:  14-04-2011 15:14:48
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej