Kategori  Vurdering

Alfred Larsen, cd. Parti fra Hamborg.

Varenummer: 4083578
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alfred Larsen (1860-1946). Parti fra Hamborg før krigen. Olie på lærred. Signeret AL. Mål: 45x35 cm. (53x42 cm.)

Auktionen afsluttes:  10-12-2015 19:27:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej