Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Alfred Larsen. Dansk sommelandskab med dreng og tyrekalv. Olie på lærred

Varenummer: 4642069
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500
Dansk sommerlandskab med dreng og tyrekalv, af Alfred Larsen (1860-1946). Olie på lærred. Sign. Alfred Larsen. 34 x 49 cm. (46 x 60,5 cm.). På bagsiden mærkat fra Winkel & Magnussen.

Auktionen afsluttes:  03-05-2017 20:13:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen