Kategori  Vurdering

Alfred Larsen, olie på lærred, motiv med tårn

Varenummer: 4882288
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Motiv med tårn af Alfred Larsen, olie på lærred, sign. Alfr. Larsen, 40x61,5 cm. (45,5x66 cm).

Auktionen afsluttes:  10-01-2018 10:46:48
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

24677 04-01-2018 14:25:51 DKK 300