Kategori  Vurdering

Alfred Larsen Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3742143

Varenummer: 3004736
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Alfred Larsen 1860-1946. Landsby eksteriør med personer og høns. Sign. Alfred Larsen. Olie på lærred. 70x100.

Auktionen afsluttes:  04-06-2013 17:35:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle