Kategori  Vurdering

Anders Andersen-Lundby 1840-1923 (tilskrevet)

Varenummer: 2463800
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Anders Andersen-Lundby. Landskab med kvinde med rive. Olie på lærred. Usign. 60 x 47 cm (72 x 59).

Auktionen afsluttes:  27-12-2011 14:53:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej