Kategori  Vurdering

Anius Pedersen 1900-tallet

Varenummer: 2129221
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Anius Pedersen. Olie på lærred. Motiv med træer. Sign. samt dateret. 82 x 91 (89 x 101) cm.

Auktionen afsluttes:  10-03-2011 14:18:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej