Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Anne Hauge litografi

Varenummer: 4478937
Hammerslagspris: DKK 325
(EUR 44)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Arne Haugen Sørensen f. 1932. Komposition, litografi, XIII/XXV sign. A, Hauge Sørensen 85. Mål. 55 x 40 cm (76 x 59 cm).

Auktionen afsluttes:  23-12-2016 14:10:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

85039 23-12-2016 13:53:29 DKK 325
585718 22-12-2016 21:33:53 DKK 300