Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ane Marie Hansen. Maleri Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4614919

Varenummer: 4564276
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ane Marie Hansen 1852-1941. Olie på lærred, portræt, sign. Anne Marie Hansen samt dateret 1907. 35,5 x 29,5 (51 x 46) cm.

Auktionen afsluttes:  24-03-2017 15:05:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle

157406 24-03-2017 11:06:14 DKK 300