Kategori  Vurdering

Anne Marie Telmanyi, f.1893-1983 cd

Varenummer: 2171652
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Anne Marie Telmanyi. Pige med paraply. Olie på lærred. Signeret, Anne Marie Telmanyi 1984, med kuglepen på versa. 58 x 49 cm incl. listeramme. Se også item 217142,2171662, 2171674.

Auktionen afsluttes:  16-03-2011 15:36:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej