Kategori  Vurdering

Arne L. Hansen 1921-2009 cd

Varenummer: 2488203
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Arne L. Hansen. 'Kristus og synderinden', olie på lærred, s/b monogram. 66 x 83 cm. Uindrammet. Fremstår med afskalninger og krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  31-01-2012 15:17:00