Kategori  Vurdering

Arnold W. Petersen 1912-1986 cd

Varenummer: 1276236
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ARNOLD W. PETERSEN Olie på lærred, landsbystemning, sign. 66 x 80 cm.

Auktionen afsluttes:  08-05-2008 14:13:00