Kategori  Vurdering

Anne Margrethe Grosell. Olie på lærred. Sommerlandskab.

Varenummer: 4100772
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Sommerlandskab med kirke og huse, af Anne Margrethe Grosell (1909-1999). Olie på lærred. Sign. AM Grosell. 73 x 81 cm (87 x 95 cm). NB. Kunstner ændret.

Auktionen afsluttes:  19-01-2016 13:32:00