Kategori  Vurdering

Arup Jensen 1906 -1956 cd

Varenummer: 1640033
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Arup Jensen. Komposition med både. Olie på lærred. Sign. Aarup Jensen. 66x99 cm (73,5x105,5) cm.

Auktionen afsluttes:  31-08-2009 10:54:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej