Kategori  Vurdering

Asger Jorn 1914-1973 cd

Varenummer: 1495032
Hammerslagspris: DKK 975
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Asger Jorn 1914-1973 cd ASGER JORN. Farvelitografi, Van der Loo nr. 426, Komposition. Tryksign. Jorn. Trykt hos Clot, Bramsen et Georges, Paris i et oplag på 1000 usign. expl. 5 x58 cm. (81 x 68,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-02-2009 13:10:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej