Kategori  Vurdering

Asger Jorn 1914 - 1973 cd

Varenummer: 1497349
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ASGER JORN. Farvelitografi. Komposition. Trykt sign. Jorn 62. Bladstørrelse 27 x 41 (36 x 50). Forside til Nationalmusets Katalog i 1962-63. Fremstår med midterfold.

Auktionen afsluttes:  18-02-2009 13:59:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej