Kategori  Vurdering

Asta Nielsen, olie på lærred, skovmotiv

Varenummer: 4743643
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK < 1.000
Skovmotiv af Asta Nielsen (1881-1972), olie på lærred, sign. Asta Nielsen, 34,5x45 cm. (48,5x60,5 cm).

Auktionen afsluttes:  31-08-2017 11:01:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej