Kategori  Vurdering

Auktion annulleret.

Varenummer: 1210152
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ANTON MELBYE TILSKREVET Olie på lærred, norsk fjordlandskab, usign., 20 x 15 cm. Fremstår dubleret.

Auktionen afsluttes:  27-02-1990 14:57:00