Kategori  Vurdering

Axel Birkhammer Jensen 1874-1936

Varenummer: 1112885
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
AXEL BIRKHAMMER JENSEN. Olie på lærred, Kystparti, sign. A Birkhammer 30 x 41 cm.

Auktionen afsluttes:  22-10-2007 14:34:00