Kategori  Vurdering

Axel Hansen 1886 - 1936

Varenummer: 1160211
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel Hansen ,"Landmand med køer" olie på lærred. Fremstår i forgyldt ramme. Mål: 33x48 cm.

Auktionen afsluttes:  11-12-2007 18:10:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej