Kategori  Vurdering

Axel Johansen 1872-1938

Varenummer: 1976870
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel Johansen. Dame der kigger ud over havet, olie på lærred, sign. A J, 27 x 42,5 cm.

Auktionen afsluttes:  13-09-2010 13:14:00