Kategori  Vurdering

Axel Lind,cd. Landskaber (2)

Varenummer: 2866227
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel Lind, 1907-2011 cd. To landskabsmotiver. Olie på lærred. Begge sign. Axel Lind. 48 x 46 ( 57 x 54 ) cm samt 64 x 50 ( 72 x 57 ) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  06-02-2013 15:10:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej