Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
05-06-2017 16:08:00
Vurdering
SEK 1.500

Axel Olson akvarell/blyerts

Varenummer: 4677938
AXEL OLSON (1899-1986): "I'm a girl of innocence", signerad Axel Olson, akvarell och blyerts, ca 31,5x23,5 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Palermogatan