Kategori  Vurdering

Axel P. Jensen 1885-1972 cd Denne auktion er annulleret1974899

Varenummer: 1954114
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel P. Jensen. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. '44. 65x92 cm.

Auktionen afsluttes:  09-08-2010 13:55:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej