Kategori  Vurdering

Axel P. Jensen 1885-1972 cd Denne auktion er annulleret1985592

Varenummer: 1974899
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel P. Jensen. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. '44. 65x92 cm.

Auktionen afsluttes:  01-09-2010 12:20:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej